Baskılı Bakır Tabak

Baskılı Bakır Tabak

Hititia - El İşi Bakır - Özel Baskılı Bakır Tabak - Baskılı Bakır Tepsi

İstediğiniz bir manzara resmi, şehir sembolü, ülke sembolü, şirket logonuz, binalarınız, sevdikleriniz ve daha sayamadığımız birçok resimleri görüntüleri bakır tabak üzerine tarıyoruz ve el işi bakır zerafeti ile buluşturuyoruz.

Erzincan el işi bakır işleme sanatı ile yapılmış olan özel baskılı bakır tabak, baskılı sini ve baskılı bakır tepsi ürünlerimiz %100 bakır dan oluşmaktadır. Hiç bir fabrikasyon işlemden geçmemiş tamamen % 100 el işlemesi olan ürünlerimiz en iyi kalite malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. El işi bakır tabaklar evinize ve ofisinize bambaşka bir hava katmakla beraber sevdiklerinize hediye edebileceğiniz mükemmel bir sanat eseridir. İşletmelerin müşterilerine hediye edebileceği veya promosyon olarak gönderebileceği nadide hediyelik eşya parçalarıdır.

Bakır ürünleri inceden kalına doğru büyüyen kalem denen el aletleri ile işlenmektedir. Kalem ne kadar ince ise ürün de bir o kadar değerlenmektedir.

Tabaklarımız hem duvara asılabilir hemde masa üzerinde kullanabilirsiniz. Bakır tabaklarımız gümüş renkli, kızıl renkli ve gümüş-kızıl beraber olabilmektedir.

Görsellerdeki ürünler minimum 30 - 35 cm. çaplı tabaklardır. Tabak çapı küçüldükçe üzerine işlenebilen desen detayı azalmaktadır. Bu nedenler küçük ürünler büyük ürünler kadar ince detalı olamamaktadır.

Not: Toplu siparişler hakkında bilgi almak ve indirim oranları için lütfen "İLETİŞİM" sayfasındaki iletişim formu ile mesaj atınız veya telefon ile bizlere ulaşınız.

Bu kategoride ürün bulunamadı.