Filtreleri Sıfırla
Fiyat Aralığı
Stok Durumu
Minimum Sipariş
İşçilik
Boyutlar

Elmas Serisi Bakır Tabak - Sini

Elmas Serisi Bakır Tabak - Sini

Hititia - El İşi Bakır Tabak - Elmas Serisi - Tekli Kalem İşlemesi

Erzincan el işi bakır işleme sanatı ile yapılmış olan tekli kalem işçilik bakır tabak, sini ve tepsi ürünümüz %100 bakır dan oluşmaktadır. Hiç bir fabrikasyon işlemden geçmemiş tamamen % 100 el işlemesi olan ürünlerimiz en iyi kalite malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. El işi bakır tabaklar evinize ve ofisinize bambaşka bir hava katmakla beraber sevdiklerinize hediye edebileceğiniz mükemmel bir sanat eseridir. İşletmelerin müşterilerine hediye edebileceği veya promosyon olarak gönderebileceği nadide hediyelik eşya parçalarıdır.

Bakır ürünleri inceden kalına doğru büyüyen kalem denen el aletleri ile işlenmektedir. Kalem ne kadar ince ise ürün de bir o kadar değerlenmektedir.

Tabaklarımız hem duvara asılabilir hemde masa üzerinde kullanabilirsiniz. Bakır tabaklarımız gümüş renkli, kızıl renkli ve gümüş-kızıl beraber olabilmektedir.

Görsellerdeki ürünler minimum 30 - 35 cm. çaplı tabaklardır. Tabak çapı küçüldükçe üzerine işlenebilen desen detayı azalmaktadır. Bu nedenler küçük ürünler büyük ürünler kadar ince detalı olamamaktadır.

Not: Toplu siparişler hakkında bilgi almak ve indirim oranları için lütfen "İLETİŞİM" sayfasındaki iletişim formu ile mesaj atınız veya telefon ile bizlere ulaşınız.

Göster:
Sırala:
Hititia - Tekli Kalem El İşi Bakır Tabak - Elmas Serisi - Tekli Kalem İşlemesi 01 Erzincan el işi..
350,00TL KDV Hariç: 350,00TL
Hititia - Tekli Kalem El İşi Bakır Tabak - Sini - Elmas Serisi - Tekli Kalem İşlemesi 02 Erzincan..
2.500,00TL KDV Hariç: 2.500,00TL